Folia na progi samochodowe

Progi samochodowe są wystawione na działanie zarówno warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg), jak i na otarcia mechaniczne przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu. Po kilku latach elementy te nie wyglądają już jak wcześniej, a niestety progi samochodowe są niejako wizytówką naszego pojazdu. Aby dokonać renowacji tego elementu, można po prostu iść do lakiernika, ale taka usługa nie należy do najtańszych. Drugą wadą tego rozwiązania jest to, że po czasie z naszymi progami stanie się ponownie to samo. W tym momencie przychodzi nam z pomocą folia na progi samochodowe, która w bardzo prosty sposób zapewni Twojemu pojazdowi odpowiedni wygląd i ochronę w bardzo przystępnej cenie.

Jak wybrać odpowiednią folię do samochodu?

W internecie możemy znaleźć ogromną ilość ofert folii samochodowych, jednak nie każda spełni nasze oczekiwania. Można trafić zarówno na nieuczciwego sprzedawcę jak i na najzwyklejszą w świecie podróbkę, która nie wytrzyma próby czasu. Aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów, należy kupować produkty tylko od sprawdzonych producentów. Bardzo dobrym wyborem będzie folia samochodowa 3M. Sklepem, który specjalizuje się w sprzedaży folii samochodowych tej amerykańskiej marki jest motos.pl. W ofercie znajdziemy nie tylko najbardziej powszechną czarną folię na progi samochodowe. Możemy wybierać spośród bogatej palety kolorów oraz wzorów. Dodatkowo klient może zamówić próbki folii, aby dopasować najlepszy kolor do swoich wymagań. Najważniejszym zadaniem folii na progi samochodowe jest trwałość oraz niezawodność. Produkty marki 3M mogą wytrzymać nawet do 10 lat!

Opinie na temat folii do progów samochodowych

W tym przypadku najlepiej odpowiedzieć "Ilu ludzi tyle opinii". Nie da się jednoznacznie stwierdzić ,co jest lepsze. Jednakże folia na progi samochodowe ma niewątpliwie wiele zalet, które bardzo górują nad standardowym nakładaniem lakieru. Najważniejszą z nich jest cena. Koszt tradycyjnego lakierowania może wynieść (w zależności od stanu progów) nawet 1200 zł! Stosując na to miejsce folię - możesz oszczędzić kilkaset złotych. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest prosty montaż. Każdy może wykonać oklejanie sam - wystarczy odrobina cierpliwości i odpowiednie narzędzia, które prawie każdy z nas ma w domu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, ale też osiągnąć satysfakcję z wykonanej pracy. Niewątpliwą zaletą stosowania folii na progi samochodowe 3M jest fakt, że proces jest w pełni odwracalny. Oznacza to, że w każdej chwili możesz ściągnąć folię bez strachu o lakier znajdujący się pod spodem. Jeśli jednak nie lubisz zmian, to folia 3M wytrzyma warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne nawet do 10 lat. Podsumowując - jeśli wybierzesz produkt odpowiedniego producenta, możesz stosunkowo niewielkim kosztem ochronić swoje progi samochodowe, a dodatkowo zmienić, lub udoskonalić ich wygląd. Dzięki temu zachowasz swój pojazd w bardzo dobrym stanie przez długi czas.
Napisz do nas!
Nasza siedziba

Wrocławska 113 58-306 Wałbrzych